Domů > Novinky > Obsah
Cena, změna pro některé Prodcuts v nedávno
Nov 24, 2016

Ceny domácí z nerezové oceli v Číně nadále pohybovat vyšší v minulém týdnu po mills zvýšili ferochromu nákupní ceny.

POSLANCI (mezinárodní) Ltd nedávný prudký nárůst koksovatelného uhlí náklady podpořili evropských ocelářů odhodlaný pokusy o zvýšení ceny produktu pás mlýn, v listopadu. Mill objednat knihy jsou relativně zdravá a dodací lhůtou zůstávají rozšířené, ačkoli kupující se měli že méně znepokojovat dostupnost, teď. Navrhované zvýšení nadále přijímány, alespoň zčásti, ale servisní střediska se týká, protože jejich zákazníci jsou postupně více zdráhají akceptovat vyšší ceny. Opatření na ochranu obchodu, na teplou a studenou válcované cívka, vyšší ceny, které jsou vyžadovány mnoha zahraničních dodavatelů, i nadále omezovat objem dovozu.

Německé výrobní produkce je dobrá, což vede k masivní poptávku po oceli. Však kupující si stěžují, že zlepšení není dostatečné pro současné mlýn ceny výlet návrhy. Německá servisní střediska nejsou plně návratnosti ocelářů zvyšuje. Nicméně pás fréza produkt základ hodnoty nadále prosazovat v důsledku omezené dodávky a delší dodací lhůtou. Kupující očekávají, že ocel bude čím dál dražší jako nárůst nákladů mlýn ale nejsou přesvědčeni, že producenti dosáhne svého cíle stanovené v číslech.Henan Vimasun Industry Co., Ltd-China Office furniture,Filing Cabinet, lockers, Office Desk and Mobile Pedestals, Planter Box, Mobile Shelving Units,  Filing Systems, Storage, School Furniture, Office Accessories and document management solutions,Manufacturers,Suppliers,Factory,WholesaleAno, můžete vidět mezinárodní cen oceli, to roste, což znamená, že se odpovídajícím způsobem zvýší náklady na kovový nábytek. Ve skutečnosti většinaocelového kancelářského nábytku factory a výrobce upravil cenu před studenou válcované svitky trhy. Teď máme zprávy z oceláři kynuté, že další 100 RMB v dnes znovu, to byla Velká cena zvedne sazby pro nás. Nikdo obrázek, co by se stalo, je-li cena za studena válcované ocelové svitky pokračující vzestup jako tuto sazbu.Podobně, jako některé products'price kynutékartotéky, Office skříně, skříňky se žaluziemi, systém etcs. Některé products'price kynuté trochu, napříkladmobilní podstavec, protože používá méně materiálu, naše systémy cena bude upravena podle materiálu trhy mění, dbejte prosím na naše webové stránky a získejte nejnovější informace o našich cen a další novinky.

Mimochodem potvrďte prosím cenu a podrobnosti před uvedením vaší objednávky. Naši pracovníci vám dá podrobné řešení.Související zprávy